O HW World, kontaktní údaje

O HW World

HW World je skromným portálem, nabízejícím různorodé výrobky a služby. Mezi výrobky se obvykle vyskytují počítačové komponenty se specializací postupně se zaměřující zejména na spínané zdroje (včetně záložních) a monitory společně s elektrosoučástkami pro jejich opravu. Vyrábíme počítačové sestavy na zakázku, zaměřené na celkovou kvalitu a nízkou hlučnost při rozumném výkonu. Poskytujeme služby správy PC stanic apod.

O zdrojích zde lze nalézt rozšiřující informace ve spojení s recenzemi na webu Hardware Insights (anglicky), který HW World převzal, případně v češtině na předních českých IT/HW magazínech. Jsme distributorem exkluzivních hliníkových elektrolytických kondenzátorů specializovaných řad od kvalitních, většinou japonských výrobců, o kterých většina běžných obchodů ani neví, že existují.

Nabízíme také špičkové akumulátory a baterie kvalitních, většinou japonských výrobců, dále bateriové příslušenství a repase různých akumulátorových zařízení. U akumulátorových zařízení můžeme provést i servis spojený s jejich výměnou, zejména u záložních zdrojů (UPS), u kterých poskytujeme i některé (omezené) opravy. Dodáváme některé nové kvalitní záložní zdroje.

Postupně rozšiřujeme i nabídku měřicích přístrojů a dalších specifických součástek vhodných pro opravy počítačů a příbuzné elektroniky (konektory, spínače aj.). Dále nabízíme servis počítačů (zejména po HW stránce), casemodding a výrobu ethernetových patch kabelů zejména na Kolejích Strahov. 

Mimo to nabízíme některé nekonformní služby a ve spolupráci s portálem Stickers-cz i samolepky (a jiné doplňky) s vůní benzínu a příchutí střelného prachu.

Dodací a jiné podmínky

Drobné zboží je odesíláno poštou v obálce, zde se cena pohybuje dle hmotnosti a hodnoty od 20 K5/50 Kč výše (obyčejně/doporučeně, vč. DPH). Větší/dražší předměty jsou odesílány kurýrem (ceny od cca 105 Kč výše, dle hmotnosti), přepravní společnost PPL, služba Parcel Private, nyní s možností večerního a sobotního doručení. Pro firmy je nabízena služba Parcel Business zpravidla s mírně nižší cenou. Dobírka je možná pouze ve výjimečných případech, bežně tato služba není poskytována.

Od zakoupení běží 14denní lhůta na seznámení se s výrobkem (nikoli jeho používání), kdy je možné výrobek vrátit za plnou cenu. Náklady na vrácení zboží nese kupující, nedohodnou-li se obě strany jinak. V případě vrácení použitého výrobku či poškozeného/chybějícího obalu či příslušenství je prodejce oprávněn úměrně ponížit vrácenou částku.

Není-li uvedeno jinak, na nové zboží automaticky platí minimální nařízená záruční doba (2 roky). U použitého zboží je záruka uvedena v závislosti na stavu. Reklamaci je možné učinit na adrese dílny/výdejního místa, osobně po předchozí dohodě na čase, v případě zaslání přepravní službou pak bez omezení.

Ostatní podmínky jsou platné dle Občanského zákoníku a nemá smysl ztrácet čas jejich opisováním.

Fakturační údaje
Jizo s. r. o.
Žižkova 725
Nové Město pod Smrkem 463 65
IČ 03673626
DIČ CZ03673626
vedeno u Krajského soudu v
Ústí nad Labem

Adresa dílny/výdejního místa:
HW World - Pavel Boček
Vaníčkova 7
Praha 6 169 00


Areál Kolejí Strahov - blok 1, 3. patro, místnost č. 81
Dílna se nachází v těsné blízkosti zastávky Koleje Strahov, nedaleko je zastávka Stadion Strahov. K dispozici parkování přímo u budovy. Kancelář je umístěna na bloku 6 v areálu kolejí, místnost č. 345. 

Pravidelná otevírací doba je ZRUŠENA. Otevřeno pouze po předchozí domluvě! Máme nyní spíše noční provoz, proto bude možné vyzvedávání zakázek spíše ráno a večer. Volejte také spíše ráno a večer, přes den lépe SMS a e-mail.

 

Další údaje
E-mail: info[@]hwworld.cz
Telefon: 739 190 151
Jabber: Behemot[@]jabber.cz
Skype: behemoth.pravy.a.jedinecny

Přijímáme bitcoin a jiné kryptoměny!

 

Další informace