Jak stádní propaganda popírá sama sebe

Že stádní propaganda obvykle za moc nestojí (což je o to komičtější vzhledem k tomu, co mají stádní instituce k dispozici za aparát a za rozpočty!) a ne že bývá stupidní až směšná, ale při pokusu o nějakou argumentaci obvykle popívá sama sebe (protože data a fakta tam obvykle nějak uvést musí, a propagandistické žvásty okolo toho na těch datech nic nezmění), už si většina soudnějších lidí asi tak nějak zvykla.

Nejinak je tomu i dnes, při maškarádě s ach tak hrozným čínským morem. Jak poukázal RNDr. Tomáš Fürst, Ph.D., matematik z katedry matematické analýzy a aplikací matematiky Univerzity Palackého v Olomouci, poslední plátek z ÚZISu, na jehož základě jsou manipulovaní poslanci i ovčani a kterýžto ničí životy milionům lidí, je nejen z větší části pln blábolů a dojmologie, ale naopak efektivně usvědčuje tu maškarádu za posledního půl roku z toho, že je to úplně k ničemu. Jestli tohle není jasnej důkaz o tom, že ta maškaráda je akorát tak pokus převrat, tak co ještě by jím mělo být?

Skener Epson Perfection 4990 Photo

Do nabídky periferií byl zařazen skener Epson Perfection 4990 Photo, vhodný i pro skenování filmů (pozitivů/negativů), diapozitivů, fólií apod. díky synchronní horní osvětlovací jednotce. I přes svoje stáří se stále jedná o skvělý stroj vhodný i pro téměř profesionální nasazení. Epson navíc zákazníky neojebává, jako nejmenované konkurenční firmy, a i na tento starší HW stále má funkční aplikace/ovladače i pro poslední vokna.

Další informace