Jarní radioburza v Praze

Dva měsíce utekly jako voda a v sobotu 11. března se bude konat další radioburza (pražské radioamatérské setkání) v KD Barikádníků, viz neofiko web. Máte tak ideální příležitost si odskočit na burzu nakoupit nějaké hračky cestou na demonstraci proti pětidemolici.

Základní desky G41

Do nabídky základních desek byly zařazeny dva modely s čipovou sadou Intel G41 Express, MSI G41M-P43 Combo, a Intel DG41TY. Obě tak nabízí podporu pro procesory až Core 2 Quad Q9650 (DG41TY také Xeony do 775), integrované grafické jádro GMA X4500, a až 8 GB DDR2-800 (v případě G41M-PG3 Combo možné osadit DDR2, nebo DDR3-1066). Jako už tradičně, kvalitní osazení a záruka 2 roky!

Lednová burza

V sobotu 21. bude další radioburza (pražské radioamatérské setkání), opět ve Strašnicích v KD Barikádníků, viz web pořadatele.

Acer Aspire One D270

Do nabídky laptopů byl zařazen netbook Acer Aspire One D270. Postaven je na ne už tak tragické platformě Cedarview s Atomem N2600, čili nabízí 2 jádra a 4 výpočetní vlákna, což s frekvencí 1,6 GHz pořád není trhač asfaltu, ale už to ani není žádná nepoužitelná 1jádrová tragédie. Společně se 3 GB využitelné RAM a 120GB SSD se s tím dá chvilku vydržet :)

Výstavba datových sítí se systémovou zárukou

Konečně se nám podařilo utrpět kompletní proškolení pro výstavbu datových sítí strukturované kabeláže Solarix, díky čemž teď můžeme, mimo základních pětiletých záruk, poskytnout i systémové záruky na celou instalaci v délce až 30 let (metalická kabeláž) a 20 let (optická kabeláž). Podmínkou je dodržení instalace celé trasy v materiálu Solarix, dodání potřebné dokumentace a také certifikačních měření všech tras (na příslušnou kategorii/třídu, s kladným výsledkem).

 

S ohledem na toto zvýšení kvalifikace a pokračující hytlerinflaci, souběžně s rozšíření nabídky elektroinstalačních služeb i o tuto část, rovněž mírně navyšujeme základní elektromontážní taxy, viz služby, elektromontáže.

Další informace