IBM ThinkPad R60

Po značné námaze se nám podařilo vyladit a zařadit tak do nabídky další legendární notebook - IBM ThinkPad R60. Nyní je osazen mikroprocesorem Intel Core 2 Duo T7400, 4 GB RAM, 120GB SSD a 160GB diskem v šachtě Ultrabay Enhanced. Displej (15" varianta) byl upgradován na SXGA+ panel, tedy nabízí rozlišení 1400×1050 bodů.

Nová služba - elektromontáže

Po velké byrokratické válce jsme konečně získali potřebné oprávnění pro silnoproudé elektromontáže a jelikož již máme praxi i s řadou slaboproudých elektromontáží, můžeme tak oficiálně do nabídky služeb zařadit obecné Elektromontáže. Dokážeme zajistit kompletní dodávky na klíč, od projektu po revizi, a to jak jak domovní/bytové, tak průmyslové prostory, vnitřní i venkovní.

Radioburza Vodňany

Zítra bude tradiční burza v kempu Pražák nedaleko Vodňan, naštěstí je to venku, tak nám to ty prolhaný politický a úřední hovada nezavřou, jako spoustu dalších akcí. Vodňany nicméně udělají čest jménu a bude deštivo, během burzy zahradnický deštík tak 1-2 mm za hodinu, tak deštníky a pláštěnky s sebou. A bundu, bude chladno smiley

Lenovo ThinkPad T61

Do nabídky notebooků byl zařazen profesionálně repasovaný model Lenovo ThinkPad T61. Jako běžně je osazen mikroprocesorem Core 2 Duo T9300, 4 GB RAM, novým SSD a nyní již opět i druhým diskem na statická data místo neužitečné mechaniky! Na skladě máme, jako obvykle, i další komponenty a příslušenství - dokovací stanice, kapacitnější akumulátory, přídavné akumulátory, větší SSD i pevné disky apod.

Další informace