Radioburza Vodňany

Zítra bude tradiční burza v kempu Pražák nedaleko Vodňan, naštěstí je to venku, tak nám to ty prolhaný politický a úřední hovada nezavřou, jako spoustu dalších akcí. Vodňany nicméně udělají čest jménu a bude deštivo, během burzy zahradnický deštík tak 1-2 mm za hodinu, tak deštníky a pláštěnky s sebou. A bundu, bude chladno smiley

Lenovo ThinkPad T61

Do nabídky notebooků byl zařazen profesionálně repasovaný model Lenovo ThinkPad T61. Jako běžně je osazen mikroprocesorem Core 2 Duo T9300, 4 GB RAM, novým SSD a nyní již opět i druhým diskem na statická data místo neužitečné mechaniky! Na skladě máme, jako obvykle, i další komponenty a příslušenství - dokovací stanice, kapacitnější akumulátory, přídavné akumulátory, větší SSD i pevné disky apod.

Lenovo ThinkPad T430

Do nabídky laptopů byl zařazen model Lenovo ThinkPad T430, o něco novější varianta T420 - hlavní rozdíl je v obecně výkonnějším grafickém jádře (s akcelerací 4k videa) procesorů Ivy Bridge a také dva USB 3.0 porty.

SLA akumulátory Yuasa

S ohledem na stahování větší části produkce olověných SLA akumulátorů Panasonic z evropského trhu, které pomalu začíná, začínáme souběžně nahrazovat dosavadní nabídku modely od Yuasy.

Burza Svitavy jako náhrada za mezinárodní setkání Holice

Zdá se, že už nám posertáti nestihnou připravit žádné další bolševické nesmysly, tak tímto můžeme vyhlásit potvrzení konání a naši účast na radioburze ve Svitavách, kterou Libor zařídil místo zrušeného mezinárodního setkání v Holicích.

 

Burza se koná v pátek a sobotu 21.-22. srpna, pro návštěvníky od 8 hodin, na plochodrážním stadionu (ul. Hálkova). Další info na webu.

Další informace